View Archived London Water Polo Fixtures & Results: 2014/2015 | 2015/2016

Date Opponent Venue Time League Result
NOVEMBER 2016
Mon 7 (1st Team) Watford 2nds QE Boys 8.30pm Div 2 13-4 L
Mon 14 (Over40s) Kingston QE Boys 8.30pm  11-9 W
Thurs 17 (2nd Team) Guildford Surrey Sports Park 9pm Div 3 9-7 L
Mon 21 (1st Team) Chelmsford QE Boys 8.30pm Div 2 7-3 L
Mon 28 (1st Team) Avondale Putney 9.30pm Div 2 17-9 L
DECEMBER 2016
Thurs 1 (1st Team) Reading Reading 9pm Div 2 13-12 W
JANUARY 2017
Mon 16 (2nd Team) Eastern Otter QE Boys 8.30pm Div 3 9-9 D
Mon 23 (1st Team) Avondale QE Boys 8.30pm Div 2 9-7 L
Thurs 26 (Over40s) Kingston Kingston 9pm 7-6 L
Mon 30 (2nd Team) Beckenham 2nds QE Boys 8.30pm Div 3 5-0 W
FEBRUARY 2017
Mon 6 (1st Team) Reading QE Boys 8.30pm Div 2 12-12 D
Tues 14 (2nd Team) Beckenham 2nds West Wickham 9pm Div 3 14-10 W
Mon 20 (2nd Team) Guildford QE Boys 8.30pm Div 3 15-15 D
Mon 27 (2nd Team) Hornchurch QE Boys 8.30pm Div 3 10-6 W
MARCH 2017
Tues 7 (2nd Team) Eastern Otter Waltham Forest 9pm Div 3 13-8 L
Mon 13 (Over40s) Croydon Croydon 9pm 14-9 L
Tue 21 (1st Team) Chelmsford Chelmsford 9.20pm Div 2 7-5 W
Wed 29 (1st Team) Watford Woodside LC 9pm Div 2 19-11 L
Thurs 30 (2nd Team) Hornchurch Hornchurch 8.50pm Div 3 16-12 W
APRIL 2017
Mon 3 (Over40s) Croydon QE Boys 8.30pm  9-8 W
Thurs 6 (2nd Team) Sutton & Cheam Maldon 9pm Div 3 23-9 L
Tues 11 (1st Team) Beckenham 2nds West Wickham 9pm Div 2 19-8 W
Mon 24 (2nd Team) Hornchurch QE Boys 8.30pm Div 3 11-9 W
MAY 2017
Mon 8 (1st Team) Otter 2nds QE Boys 8.30pm Div 2 20-14 L
Mon 15 (2nd Team) London ORCAs London Aquatics Centre 8pm Div 3 5-1 W
Mon 22 (1st Team) Guildford QE Boys 8.30pm Div 2 6-5 L
JUNE 2017
Mon 5 (2nd Team) Eastern Otter QE Boys 8.30pm Div 3 11-10 L
Mon 12 Ealing QE Boys 8.30pm Friendly CANCELLED
Thurs 22 (1st Team) Otter 2nds St Paul Girls School 8.15pm Div 2 12-7 L
Mon 26 (1st Team) Avondale Putney 9.30pm Div 2 11-10 W
JULY 2017
Mon 3 (1st Team) Chelmsford Chelmsford 9pm Div 2 9-8 W
Wed 5 (2nd Team) Blue Marlin Walton-on-Thames 9pm Div 3 11-9 W
Thurs 13 (1st Team) Guildford  Surrey Sports Park 9pm Div 2 13-9 L
Mon 17 (2nd Team) Sutton & Cheam QE Boys 8.30pm Div 3 25-9 L
Mon 31 (1st Team) Whitgift Trinity QE Boys 8.30pm Div 2 14-9 W 
SEPTEMBER 2017
Mon 4 (1st Team) Beckenham 2nds QE Boys 8.30pm Div 2 21-16 W
Thurs 14 (2nd Team) Hornchurch Hornchurch 8.50pm Div 3 12-10 L
Mon 18 (2nd Team) Crawley QE Boys 8.30pm Div 3 18-7 L
Wed 20 (1st Team) Whitgift Trinity Whitgift School 9pm Div 2 9-8 W
Mon 25 (1st Team) Avondale QE Boys 8.30pm Div 2 9-6 L
Fri 29 Hatfield Hatfield Swim Centre 9pm Friendly 10-9 W
OCTOBER 2017
Mon 2 (2nd Team) Blue Marlin QE Boys 8.30pm Div 3 16-5 W
Wed 4 (2nd Team) Crawley K2 Crawley 9pm Div 3  16-8 L
Mon 9 Hatfield QE Boys 8.30pm Friendly 11-10 W
Mon 16 (2nd Team) London ORCAs QE Boys 8.30pm Div 3  10-8 W
Sat 21 Tournament Bishops Stort Bishops Stort College  11am  Tourn
Mon 23 (1st Team) Chelmsford QE Boys 8.30pm Div 2
Fri 27 Hatfield Hatfield Swim Centre 9pm Friendly
Tues 31 (2nd Team) Eastern Otter Waltham Forest 9pm Div 3
NOVEMBER 2017
Thurs 2 (2nd Team) Reading Reading Central Pools 9pm WL Div 3
Thurs 9 (2nd Team) Beckenham Beckenham 9pm WL Div 3
Mon 13 (1st Team) Chelmsford Riverside 9pm WL Div 2
Mon 20 Beckenham QE Boys 8.30pm WL Cup
Thurs 23 (1st Team) Guildford Surrey Sports Centre 9pm WL Div 2
Sun 26 (Over 40s) Basingstoke Basingstoke 9pm Over40s
Mon 27 (2nd Team) Eastern Otter QE Boys 8.30pm WL Div 3
DECEMBER 2017
Mon 4 (1st Team) Avondale Putney Leisure Centre 9pm WL Div 2
JANUARY 2018
Mon 15 (1st Team) Chelmsford QE Boys 8.30pm WL Div 2
Sun 21 (1st Team) Watford Woodside LC 7.30pm WL Div 2
Mon 22 (2nd Team) Beckenham QE Boys 8.30pm WL Div 3
Mon 29 (1st Team) Avondale QE Boys 8.30pm WL Div 2
Tues 30 (2nd Team) Eastern Otter Waltham Forest 9pm WL Div 3
FEBRUARY 2018
Mon 5 (1st Team) Guildford QE Boys 8.30pm WL Div 2
Mon 12 (1st Team) Otter QE Boys 8.30pm WL Div 2
Thurs 15 (2nd Team) Barnet Porchester Baths 9pm WL Div 3
Mon 19 (Over 40s) Croydon QE Boys 8.30pm Over40s
Mon 26 (2nd Team) Reading QE Boys 8.30pm WL Div 3
MARCH 2018
Mon 5 (1st Team) Watford QE Boys 8.30pm WL Div 2
Thurs 8 (Over40s) Watford Over40s
Mon 12 (Over40s) Basingstoke QE Boys 8.30pm Over40s
Thurs 15 (1st Team) Otter St Paul’s Girls School 8.15pm WL Div 2
Mon 19 (Over40s) Croydon QE Boys 8.30pm Over40s
Mon 26 (2nd Team) Barnet QE Boys 8.30pm WL Div 3
APRIL 2018
Mon 9 (Over40s) Watford QE Boys 8.30pm Over40s
Enfield's poolside banner

Enfield’s poolside banner